czwartek, 18 stycznia 2018 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Paweł Zalewski  RSS
"Jeśli Macron wygra, to Polska będzie spychała się na pozycje peryferyjne"

Dodano: 05.05.2017 9:45 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Macron chce odnowienia motoru francusko-niemieckiego w Unii Europejskiej oraz uzyskania przez Francję większej pozycji - mówił Paweł Zalewski, były eurodeputowany Platformy Obywatelskiej. - Problemem jest większa integracja Unii przy zestawieniu z polityką z PiS - wyjaśniał gość "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS.

Zalewski o Brexicie: jest możliwe porozumienie

Dodano: 21.03.2017 8:49 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Jest możliwe porozumienie w sprawie Brexitu ze względu na wzajemne interesy między Wielką Brytanią a państwami unijnymi - mówił w "Rozmowie Poranka" w TVN24 BiS Paweł Zalewski, były eurodeputowany Platformy Obywatelskiej. - Pytanie, czy to, co jest najważniejszym interesem Polski, czyli prawa pracownicze i obywatelskie dla Polaków, którzy już tam pracują, zostaną utrzymane - zastanawiał się. Były europarlamentarzysta odniósł się także do listu przesłanego przez prezydenta Andrzeja Dudę do szefa Ministerstwa Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, w którym ten wyraża zaniepokojenie brakiem attaché wojskowych w najważniejszych państwach. Zdaniem Zalewskiego takie zaniedbanie jest przejawem "kolejnego etapu rozbrajania armii".

"To nie może być decyzja, która powstała w rządzie"

Dodano: 06.03.2017 12:01 | 13 odsłon | 0 komentarzy

- Zarówno minister Szymański, jak i minister Waszczykowski wiedzą, jak nierealna i szkodliwa jest ta decyzja - tak gość "Wstajesz i wiesz" Paweł Zalewski z Platformy Obywatelskiej skomentował wystawienie przez polski rząd Jacka Saryusz-Wolskiego na kontrkandydata Donalda Tuska w walce o stanowisko szefa Rady Europejskiej.

Źródło: www.tvn24.pl

Rozpięty garnitur, za długi krawat. Trump miał wyglądać jak "swój chłop"

Dodano: 21.01.2017 0:00 | 27 odsłon | 0 komentarzy

Chociaż Donald Trump jest całkowicie inny od swoich wyborców, zrobił dziś wszystko, żeby uważali, że jest "swoim chłopem" - mówił w "Faktach po Faktach" Paweł Zalewski, były eurodeputowany. Razem z byłą rzecznik rządu i autorką książek o Stanach Zjednoczonych Małgorzatą Niezabitowską dyskutowali o wystąpieniu inauguracyjnym nowego prezydenta USA.

Zalewski: PiS celowo nie wykorzystuje środków

Dodano: 19.01.2017 8:47 | 18 odsłon | 0 komentarzy

- Dzisiaj Polska nie wykorzystuje środków z Unii Europejskiej. Rząd celowo ogranicza wielkie projekty infrastrukturalne, które były przygotowane przez rząd PO-PSL - uważa Paweł Zalewski.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone