niedziela, 19 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Wiadomości z tagiem PZPN  RSS
Były prezes PZPN Michał Listkiewicz gościem Rozmowy w samo południe

Dodano: 15.07.2018 20:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy


​Gościem Marcina Zaborskiego w pomundialowej Rozmowie w samo południe będzie były międzynarodowy sędzia piłkarski, działacz sportowy, komentator i były prezes PZPN Michał Listkiewicz. Naszego gościa zapytamy oczywiście o wielki i wyjątkowy finał Francja-Chorwacja. Komu kibicował nasz gość, czym ten finał różnił się od wielu poprzednich i czy przewidywał, że obie drużyny zajdą aż tak wysoko. Nie zabraknie również pytań o naszą reprezentację? Co było przyczyną tak słabej postawy Polaków na mundialu w Rosji, czy Jerzy Brzęczek - nowy trener -...

Źródło: www.rmf24.pl

Bez niespodzianki: Zarząd PZPN zatwierdził wybór Brzęczka na selekcjonera

Dodano: 14.07.2018 16:11 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził wybór Jerzego Brzęczka na selekcjonera reprezentacji Polski. Oficjalne przedstawienie nowego trenera biało-czerwonych nastąpi 23 lipca na PGE Narodowym (godz. 12.30).

Źródło: www.rmf24.pl

Grzegorz Lato o odejściu Nawałki: Zakończyli to po dżentelmeńsku

Dodano: 03.07.2018 19:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Adam Nawałka nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski. Trener taką decyzję ogłosił na konferencji prasowej razem z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem. Dla RMF FM odejście selekcjonera komentuje Grzegorz Lato, król strzelców mistrzostw świata w 1974 roku i były prezes PZPN: „Uważam, że powinni się dogadać, porozumieć z prezesem i Adam powinien mimo wszystko zostać. Z drugiej strony, to może chemia się wypaliła miedzy Adamem i szukają jakiś nowych rozwiązań, jeśli chodzi o budowę kadry narodowej, ponieważ kilku...

Adam Nawałka żegna się z reprezentacją Polski

Dodano: 03.07.2018 12:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Adam Nawałka rozstaje się z polską drużyną narodową! O tej decyzji poinformowali w czasie konferencji prasowej sam selekcjoner i szef PZPN Zbigniew Boniek. Nawałka pozostanie na stanowisku do 30 lipca. "Później poszukamy nowego trenera" - ogłosił Boniek.

Kazimierz G. z zarzutami. Grozi mu do 15 lat więzienia

Dodano: 28.06.2018 10:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kazimierz G., były prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i członek zarządu PZPN, usłyszał w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie zarzuty wyrządzenia szkody w obrocie gospodarczym w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, przywłaszczenia powierzonego mienia znacznej wartości oraz niwelowania dokumentów. Razem z nim zarzuty usłyszeli Marek H. i Zenon K.

Źródło: www.rp.pl

Mundial 2018: Wolna sobota polskich piłkarzy. Nawałka przygotował niespodziankę

Dodano: 15.06.2018 22:51 | 6 odsłon | 0 komentarzy


​Polscy piłkarze w sobotę nie będą trenować ani udzielać się medialnie. Jak poinformował w piątek wieczorem rzecznik reprezentacji i PZPN Jakub Kwiatkowski, dostali od selekcjonera wolne.

Źródło: www.rmf24.pl

Piłkarska kadra przybyła do Arłamowa. Dziś zabraknie jednego z piłkarzy

Dodano: 29.05.2018 17:52 | 5 odsłon | 0 komentarzy


​"Marcin Kamiński z uwagi na infekcję nie pojawi się dziś na zgrupowaniu w Arłamowie. Decyzją doktora kadry Jacka Jaroszewskiego zawodnik dołączy do drużyny jutro do południa" - napisał na Twitterze rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. Dziś rusza zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej przed mistrzostwami świata w Rosji. Jako pierwszy do Arłamowa dotarł Łukasz Skorupski. Wieczorem na miejsce helikopterem przylecieli Robert Lewandowski wraz z Grzegorzem Krychowiakiem, Wojciechem Szczęsnym i Łukaszem Teodorczykiem.

Źródło: www.rmf24.pl

"Okrągły stół" ws. bezpieczeństwa na stadionach. "Urzędowy optymizm" i brak konkretów

Dodano: 29.05.2018 15:47 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W Warszawie na Stadionie Narodowym obradował dziś "Okrągły Stół" w sprawie piłki i zamieszek na stadionach. W spotkaniu udział wzięli premier Mateusz Morawiecki, ministrowie Joachim Brudziński i Witold Bańka, prezes PZPN Zbigniew Boniek oraz przedstawiciele Ekstraklasy SA i klubów. Jak zwraca uwagę dziennikarz RMF FM, na spotkaniu nie pojawiły się żadne konkrety, a jego uczestnicy prezentowali "urzędowy optymizm".

Źródło: www.rmf24.pl

​Premier w RMF FM: Organizujemy "okrągły stół" ws. sytuacji na stadionach

Dodano: 26.05.2018 9:31 | 4 odsłon | 0 komentarzy


"Organizujemy już we wtorek "okrągły stół" (...), rozmowy w szefami głównych klubów, które występują w Lidze Europejskiej, eliminacjach do Ligi Mistrzów" - powiedział premier Mateusz Morawiecki w programie "Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM". Jak dodał, w spotkaniu udział wezmą ministrowie Joachim Brudziński i Witold Bańka oraz szef PZPN Zbigniew Boniek.

Źródło: www.rmf24.pl

PZPN złożył zawiadomienie do prokuratury. Chodzi o finał Pucharu Polski

Dodano: 07.05.2018 21:52 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o złożeniu zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa podczas finału Pucharu Polski Arka Gdynia - Legia Warszawa na PGE Narodowym 2 maja. Pseudokibice wystrzelili race w kierunku innych części stadionu.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone