czwartek, 18 stycznia 2018 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Oculus Rift  RSS
Doom: VFR i Fallout 4 VR  - dwa duże tytuły dla użytkowników gogli VR

Dodano: 16.06.2017 12:03 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Immersja na najwyższym poziomie. Bethesda podzieliła się informacjami o grach Doom: VFR i Fallout 4 VR, wykorzystujących technikę wirtualnej rzeczywistości. Osoby posiadające gogle VR w końcu otrzymują dostęp do naprawdę dużych tytułów, zapewniających długie godziny rozrywki. Jak można się było spodziewać, żadna z produkcji nie jest kompatybilny z Oculus Rift, którego producent jest skonfliktowany z Zenimax - firmą, do której należy Bethesda.

Źródło: pclab.pl

Oculus VR zamyka Story Studio

Dodano: 05.05.2017 18:01 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Kolejny nieudany projekt firmy. Oculus VR poinformował na swoim oficjalnym blogu, że utworzony przez niego oddział Story Studio zostanie zlikwidowany. Podmiot odpowiedzialny był za tworzenie krótkich materiałów wideo dla gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift. Najwidoczniej jednak forma się nie sprawdziła i producent postanowił zrezygnować z własnych tytułów.

Źródło: pclab.pl

Samsung pracuje nad samodzielnym headsetem VR

Dodano: 01.04.2017 11:27 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Gear VR to za mało. Samsung ujawnił właśnie, że przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowych gogli wirtualnej rzeczywistości. Headset do pracy nie ma wymagać połączenia ze smartfonem, a samo urządzenie będzie rywalizowało o klientów z takim sprzętem jak chociażby Oculus Rift czy HTC Vive.

Palmer Luckey odchodzi z Oculus VR

Dodano: 31.03.2017 12:28 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Dziś ma być jego ostatni dzień w pracy. Palmer Luckey odchodzi z firmy, którą założył i którą następnie sprzedał Facebookowi. To właśnie on był od początku twarzą gogli Oculus Rift, reklamując ten sprzęt wszędzie, gdzie tylko była taka możliwość. Jednocześnie jednak był osobą kontrowersyjną, co mogło wpłynąć na to, że Facebook nie chciał go dłużej w swoim zespole. 

Źródło: pclab.pl

Oculus Rift w niższej cenie

Dodano: 02.03.2017 18:01 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Zestaw w cenie samych gogli. Na oficjalnym blogu Oculus VR pojawiła się informacja o spadku ceny Oculus Rift i akcesoriów przeznaczonych dla tego urządzenia. Cena za pakiet gogli i kontrolerów Touch jest teraz niższą aż o 200 dolarów niż wcześniej. Producent zapowiada, że zrobi wszystko, by jego produkt stał się w przyszłości jeszcze bardziej przystępny.

Źródło: pclab.pl

Facebook likwiduje setki stoisk pokazowych gogli Oculus Rift

Dodano: 10.02.2017 18:01 | 35 odsłon | 0 komentarzy

Zainteresowanie sprzętem ma być praktycznie zerowe. Władze największego serwisu społecznościowego podjęły decyzję o zamknięciu aż dwustu z pięciuset stanowisk pokazowych gogli Oculus Rift dostępnych w sieciach sklepów Best Buy. Jak donosi Business Insider, powodem jest bardzo małe zainteresowanie sprzętem. Mówiąc wprost, nie ma właściwie ludzi, którzy chcieliby przetestować urządzenie.

Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone