czwartek, 22 lutego 2018 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Nvidia  RSS
Corsair One Elite - specyfikacja zestawu komputerowego

Dodano: 15.02.2018 18:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Drogi pecet jeszcze droższy, ale i lepszy. Corsair ogłosił wprowadzenie do swojej oferty nowego zestawu komputerowego One Elite, przygotowanego z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Podobnie jak wcześniejsze produkty z tej rodziny, zestaw charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi rozmiarami, a na jego pokładzie znalazły się najwydajniejsze podzespoły takich firm jak Intel i Nvidia.

Źródło: https:

Nvidia Turing może być serią GPU kierowaną do górników kryptowalut

Dodano: 15.02.2018 14:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Robi się coraz ciekawiej. Dwa dni temu informowaliśmy Was, że nowa generacja układów graficznych Nvidii będzie nazywać się Turing, a nie Ampere, jak wcześniej prognozowano. Teraz dowiedzieliśmy się, że ta wiadomość nie jest do końca prawdziwa, czy może raczej niezbyt precyzyjna. Jak donosi serwis Digital Trends, na rynku pojawią się obie wymienione wyżej serie układów. Przeznaczone będą jednak do różnych zastosowań.

Nvidia: jesteśmy dziesięciokrotnie większym dostawcą GPU niż AMD

Dodano: 09.02.2018 20:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zieloni pracują nad zwiększeniem dostępności kart. Jensen Huang, CEO Nvidii, na spotkaniu z inwestorami wypowiedział się na temat obecnego rynku kart graficznych. Poruszono temat wpływu segmentu kryptowalut na dostępność GPU, ale chyba najciekawszą informacją było porównanie wielkości największych dostawców chipów. Nvidia ma pod tym względem deklasować AMD. 

Nvidia Ampere może zadebiutować na rynku już w kwietniu tego roku

Dodano: 09.02.2018 17:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W końcu będzie szansa na zakup karty do grania. Na forum serwisu 3DCenter pojawiło się kilka interesujących wiadomości na temat nowych kart graficznych Nvidii z rodziny Ampere. Według plotek, nowa generacja produktów trafi na rynek już w kwietniu tego roku, a jej zapowiedź odbędzie się podczas marcowych targów GTC 2018.

Źródło: https:

Nvidia prezentuje wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały rok fiskalny 2018

Dodano: 09.02.2018 14:19 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Rekord za rekordem. Nvidia ujawniła nowy raport finansowy za czwarty kwartał i cały rok fiskalny 2018 zakończony 28 stycznia tego roku. Wyniki przedsiębiorstwa są świetne – zieloni zanotowali znaczący wzrost wszystkich wskaźników. Tradycyjnie już najwyższy przychód wygenerował segment sprzętu dla graczy, ale to rozwiązania dla centrów danych mogły pochwalić się największym wzrostem rok do roku.

Google może wejść na rynek strumieniowania gier

Dodano: 08.02.2018 21:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Usługa ma nazywać się Yeti. Według informacji serwisu The Information, Google planuje zaprezentować swoją platformę strumieniowania gier, która miałaby być konkurencją dla PlayStation Now i GeForce Now. Razem z usługą do sprzedaży trafi też powiązana z nią konsola podobna do konstrukcji Nvidia Shield (sprawdź najniższe ceny). W ten sposób firma z Mountain View wprowadzi w życie swój projekt z 2014 roku, który wtedy został porzucony.

Źródło: https:

Nvidia GeForce 390.77 WHQL - sterowniki dostępne do pobrania

Dodano: 29.01.2018 17:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Właściciele GeForce’ów gotowi na premierę Kingdom Come: Deliverance. Nvidia udostępniła w sieci nowy pakiet sterowników GeForce 390.77 WHQL, oznaczonych jako Game Ready, a więc zapewniających optymalizacje dla nowych gier. Przygotowano kilka nowych profili SLI i 3D Vision, a także przedstawiono tradycyjne listy poprawek i błędów.

Źródło: https:

Nvidia prosi sprzedawców o priorytet graczy przy sprzedaży kart graficznych

Dodano: 22.01.2018 7:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nie tylko ceny, ale i dostępność jest problemem. Rynek konsumenckich kart graficznych chyba nigdy nie był w takim kryzysie, jak obecnie. Ceny tych urządzeń wciąż rosną i to tak, że niektóre modele wychodzą poza możliwości finansowe klientów. Jedną z głównych przyczyn takiego stanu rzeczy jest to, że z rynku karty graficzne wysysane są na potrzeby koparek kryptowalut. Uderza to zarówno w AMD, jak i w Nvidię.

Zotac zapowiedział nowe komputery Zbox i Magnus

Dodano: 05.01.2018 7:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Nowe procesory, modele z Nvidia Quadro, i nie tylko. Zotac na 2018 rok przygotował odświeżone serie swoich małych komputerów osobistych serii Zbox, w których pojawiają się tanie modele z procesorami Intel Gemini Lake, aż po nowe konstrukcji klasy stacji roboczych, wyposażone w karty graficzne Nvidia Quadro.

Źródło: pclab.pl

Nvidia zapowiada zewnętrzne stacje eGPU z Titan Xp i Quadro

Dodano: 01.08.2017 17:45 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Produkty dla osób pracujących na swoich notebookach. Podczas imprezy Siggraph 2017 Nvidia zapowiedziała wprowadzenie na rynek zewnętrznych stacji dla kart graficznych, dzięki którym możliwe będzie wykorzystanie mocy Titana Xp i konstrukcji Quadro w aplikacjach profesjonalnych odpalonych na laptopach. Podmiot ma współpracować z wieloma producentami, więc powinniśmy spodziewać się kilku różnych modeli.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone