czwartek, 19 lipca 2018 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Microsoft  RSS
Microsoft Teams teraz dostępny też w wersji darmowej

Dodano: 16.07.2018 14:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mocne uderzenie w Slacka. Microsoft ogłosił udostępnienie bezpłatnej wersji swojej usługi Teams, służącej do komunikacji grupowej. Darmowa edycja została oczywiście okrojona względem płatnej, ale cięcia nie są aż tak duże, jak można się było spodziewać.

Źródło: https:

Thurrot: Microsoft wciąż pracuje nad Surface Phonem

Dodano: 15.07.2018 21:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Czyżby petycja odniosła skutek? Na początku czerwca dowiedzieliśmy się, że Microsoft mógł skasować Surface Phone'a, znanego też jako Project Andromeda. Internauci wystosowali otwarty wniosek do producenta, w którym prosili, żeby nie zarzucał prac nad urządzeniem. Teraz dowiedzieliśmy się, że sprzęt podobno jest dalej rozwijany i ma już nawet przybliżoną datę premiery.

Źródło: https:

Notatnik w Windows 10 doczeka się ważnej aktualizacji

Dodano: 12.07.2018 18:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kilka istotnych usprawnień. Notatnik dostępny w systemie Windows doczeka się aktualizacji. W najnowszym testowym buildzie 17666 Microsoft wprowadził ulepszenia tego jednego z nadal najpopularniejszych edytorów tekstu. W programie pojawi się kilka nowości, o które od dawna prosili sami użytkownicy i które powinny poprawić komfort użytkowania aplikacji.

Źródło: https:

Nowy system operacyjny Microsoftu skoncentruje się na uwierzytelnianiu biometrycznym

Dodano: 12.07.2018 16:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Informacjami na temat oprogramowania podzieliło się dwóch ważnych partnerów Microsoftu. Firmy AMD i Synaptics ujawniły właśnie, że twórcy Windowsa 10 pracują nad nowym systemem operacyjnym, który skupi się na bezpieczeństwie użytkowników. Konkretnie rzecz biorąc, OS ma koncentrować się na zagadnieniach związanych z biometrycznym uwierzytelnianiem.

Źródło: https:

Microsoft Surface Go oficjalnie zaprezentowany

Dodano: 11.07.2018 12:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najbardziej kompaktowy i przystępny cenowo Surface w historii. Dokładnie takim hasłem reklamowany jest przez Microsoft komputer Surface Go, który właśnie został zaprezentowany przez przedsiębiorstwo z Redmond. Nowe urządzenie 2 w 1 jest też najmniejsze i najlżejsze w całej rodzinie, choć również także najmniej wydajne. Niemniej, może być to ciekawy wybór, jeśli szukacie stylowego, dobrze zaprojektowanego i niezbyt drogiego komputera przenośnego.

Źródło: https:

Fani Microsoftu walczą o Surface Phone'a

Dodano: 08.07.2018 16:53 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawiła się specjalna petycja. Fanom Microsoftu zależy, żeby firma w końcu pokazała wyczekiwanego od dawna smartfona Surface Phone. Internauci niedawno zaczęli nawet podpisywać się pod odpowiednim wnioskiem w serwisie change.org. Proszą oni, żeby producent nie kasował projektu i w końcu wprowadził urządzenie na rynek.

OpenCL potwierdza nadchodzącą premierę tanich tabletów Microsoft Surface

Dodano: 05.07.2018 17:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy

O sprzęcie mówi się ostatnio coraz głośniej. W maju serwis Bloomberg napisał, że Microsoft pracuje nad mającym kosztować około 400 dolarów tabletem Surface, żeby rywalizować z tanim urządzeniami firmy Apple. Później model, który ma zadebiutować jako alternatywa dla bardziej przystępnych cenowo iPadów, pojawił się w bazie danych FCC. Teraz premierę sprzętu potwierdził benchmark OpenCL.

Źródło: https:

Wiemy, jaką specyfikację techniczną powinien mieć tablet Surface za 400 dolarów

Dodano: 04.07.2018 19:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Firma chce nam zaoferować nieco bardziej przystępny cenowo sprzęt. W maju internet obiegły doniesienia, że Microsoft pracuje nad tabletem Surface, który będzie kosztował około 400 dolarów. Producent nie potwierdził tych doniesień, ale w bazie danych FCC niedawno pojawiło się urządzenie, które, zdaniem zachodniej prasy, zadebiutuje właśnie jako tani tablet przedsiębiorstwa z Redmond. Teraz wiemy, czego, mniej więcej, powinniśmy się po nim spodziewać.

Źródło: https:

Ubergizmo: tablet Microsoft Surface za 400 dolarów coraz bliżej

Dodano: 03.07.2018 19:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Sprzęt miałby konkurować z tańszymi iPadami. W maju serwis Bloomberg poinformował, że Microsoft pracuje nad tabletem Surface, który ma kosztować około 400 dolarów. Nowy model nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany przez producenta, ale w bazie danych FCC niedawno pojawiło się urządzenie, które, według zachodniej prasy, zostanie wprowadzone na rynek właśnie jako tani tablet z rodziny Surface.

Źródło: https:

The Crew 2 zbiera średnie oceny

Dodano: 29.06.2018 22:55 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Do Forzy Horizon brakuje bardzo dużo. Dzisiaj na rynku zadebiutowała gra The Crew 2, a do sieci trafiły jej pierwsze recenzje. Wygląda na to, że osoby oczekujące poważnej konkurencji dla flagowej serii Microsoftu będą musiały pogodzić się z tym, że tytuł Ubisoftu jest po prostu dużo słabszy niż Forza. Niemniej, i tak jest lepiej niż w przypadku pierwszej części.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone