niedziela, 21 stycznia 2018 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Wiadomości z tagiem Maraton  RSS
W Porannej rozmowie w RMF FM o skokach i maratonie rekonstrukcji - z Witoldem Bańką

Dodano: 07.01.2018 19:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Początek nowego tygodnia będzie stał pod znakiem wspomnień sobotniego rekordowego wyczynu Kamila Stocha, który jako drugi w historii skoczek narciarski wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Ale Polska w najbliższych dniach będzie żyła nie tylko sportem - według informacji naszego reportera, w środę ma dojść do rekonstrukcji rządu Mateusza Morawieckiego.

Źródło: www.rmf24.pl

Suknia Krystyny Feldman i orkiestrowe pierniki. Poznań szykuje się na finał Wielkiej Orkiestry

Dodano: 07.01.2018 15:17 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Poznański sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już zaprasza na finałowy koncert gwiazd na Ławicy. Organizatorzy przygotowują też specjalne "orkiestrowe" pierniki i maraton spinningu na rowerach stacjonarnych. A na finałowej licytacji chcą zabłysnąć niezwykłą suknią Krystyny Feldman. Reporterka TVN24 sprawdziła jak wyglądają przygotowania w sztabie.

Źródło: https:

Dyplomatyczny maraton. Zobacz, z kim spotka się w Brukseli prezydent

Dodano: 25.05.2017 15:48 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Trwa wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych w Europie. W programie jest między innymi spotkanie z przywódcami państw należących do Paktu Północnoatlantyckiego. Rozmowy będą krążyły wokół pieniędzy. Dziś jest także sporo spotkań polskiego prezydenta Andrzeja Dudy, który w programie ma zaplanowane spotkania z szefem NATO, premier Wielkiej Brytanii i nowym francuskim prezydentem. Więcej o oczekiwaniach przed szczytem w materiale z "Otwarcia Dnia' TVN24 BiS.

Źródło: tvn24bis.pl

Metą PKO Silesia Marathon w 2017 roku będzie bieżnia nowego Stadionu Śląskiego!

Dodano: 22.05.2017 12:01 | 20 odsłon | 0 komentarzy


Przed każdym biegaczem wyjątkowa okazja. Zostań częścią historii startując w pierwszym maratonie, którego finisz zaplanowany został w tym roku na bieżni Stadionu Śląskiego! Przed największym w Polsce stadionem lekkoatletycznym wiele wydarzeń sportowych, ale wszyscy zapamiętamy pierwszy bieg maratoński, który będzie też pierwszym wydarzeniem lekkoatletycznym na nowym obiekcie.

Źródło: www.rmf24.pl

Polak został zwycięzcą Maratonu na Murze Chińskim. To pierwszy taki sukces

Dodano: 20.05.2017 12:01 | 20 odsłon | 0 komentarzy


​Marcin Świerc (AZS KU Politechniki Opolskiej) jako pierwszy Polak został zwycięzcą Maratonu na Murze Chińskim (The Great Wall Marathon), organizowanego od 1999 roku.

Tagi: Maraton
Źródło: www.rmf24.pl

Przejechać jak najdalej i spalić jak najmniej. Polskie bolidy biją się o rekordy

Dodano: 14.05.2017 18:00 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Pięć studenckich drużyn z Polski wystartuje w tegorocznym maratonie ekologicznych pojazdów w Londynie. To impreza, w której młodzi konstruktorzy z Europy biją rekordy niskiego spalania i zużycia energii. trzy polskie drużyny pojada w kategorii prototypów, dwie - w kategorii miejskich, czyli zbliżonych do prawdziwych aut. Zobacz materiał Michała Murawińskiego w programie "Raport" TVN Turbo.

Źródło: tvn24bis.pl

"Egzorcysta", "Zagrywka",, "Homeland VI" - premiery czerwca na antenie FOX

Dodano: 14.05.2017 11:43 | 17 odsłon | 0 komentarzy

W czerwcu FOX szykuje gratkę dla fanów dobrych seriali. Widzowie będą mogli zobaczyć zarówno nowe seriale jak "Egzorcysta" czy "Zagrywka", jak również kolejne sezony tych już dobrze znanych, w tym maratony: szóstego sezonu "Homeland" oraz czwartego i piątego sezonu "Zawód: Amerykanin".

Źródło: feedproxy.google.com

Matura 2017: W środę egzaminy z WOS-u i informatyki

Dodano: 09.05.2017 22:20 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Egzaminacyjny maraton trwa. We wtorek maturzyści sprawdzili swoją wiedzę z rozszerzonej matematyki oraz języka łacińskiego i kultury antycznej. Arkusz z matematyki, wraz z odpowiedziami, opublikowaliśmy na RMF24.pl. W środę maturzyści przystąpią do egzaminów z wiedzy o społeczeństwie oraz informatyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone