sobota, 25 listopada 2017 r.  Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
Wiadomości z tagiem Fakt  RSS
Eksport, czyli nasz narodowy bohater. Powiedzmy jasno: To kolos na glinianych nogach

Dodano: 04.08.2017 12:22 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Tylko w 2016 r. świat nabył towary znad Wisły o wartości 176 mld euro. Odkąd prowadzone są statystyki, nie mieliśmy takiego wyniku. Cieszą się wszyscy. Biznes, bo zarabia. Ludzie, bo mają pracę. Zanim jednak popadniemy w samozachwyt, warto się zastanowić, czy nasz narodowy bohater faktycznie daje takie powody do zadowolenia. Bo duża wartość eksportu nie świadczy jeszcze o gospodarczej sile. Oprócz tego, ile sprzedajemy, liczy się również to, co produkujemy nad Wisłą, a potem wysyłamy za granicę. A jeśli się temu przyjrzymy, to już nie wygląda tak dobrze.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

"Zwrócę się do prokuratora z pytaniem, czy przedstawia dane ze śledztwa Kaczyńskiemu"

Dodano: 03.08.2017 20:00 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk nie ma się czego bać, bo nie popełnił żadnego czynu, za który w Polsce grozi odpowiedzialność karna - powiedział w "Faktach po Faktach" jego pełnomocnik Roman Giertych, odnosząc się do słów Jarosława Kaczyńskiego. - Jutro zwrócę się publicznie do prokuratora generalnego z żądaniem informacji, czy on posłowi Kaczyńskiemu przedstawia jakieś dane ze śledztwa - dodał.

Źródło: www.tvn24.pl

"Fakty" TVN liderem. Najwięcej widzów tracą "Wiadomości" TVP1

Dodano: 02.08.2017 11:02 | 17 odsłon | 0 komentarzy

W siódmym miesiącu 2017 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych ponownie utrzymują "Fakty" TVN zwiększając przewagę nad "Wiadomościami" TVP1, które notują największy spadek oglądalności.

Tagi: TVN24, TVN, TVP1, Fakt, Rzym
Źródło: feedproxy.google.com

Kilka zadziwiających faktów na temat prowadzenia projektów

Dodano: 07.07.2017 16:12 | 37 odsłon | 0 komentarzy


Pracujecie w pracy projektowo? Realizowanie poszczególnych, określonych projektów – czy to w ramach jednego działu, czy kilku, na zasadzie współpracy osób z różnych części firmy – to najczęściej spotykane sposoby pracy w większych firmach. Czy wiesz, że blisko 90 proc. projektów upada ze względu na zbyt słabe ich zaplanowanie? Przed wami kilka ciekawych faktów o [...]

Źródło: weblog.infopraca.pl

Rząd analizuje korytarze humanitarne

Dodano: 19.06.2017 10:48 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Korytarze humanitarne są propozycją, którą można rozważyć; zastanawiamy się czy to jest akurat ten sposób, który faktycznie pomoże uchodźcom - powiedziała premier Beata Szydło w wywiadzie dla telewizji internetowej wPolsce.pl.

Źródło: www.rp.pl

"Rząd zaprzeczył całej tradycji solidarnościowej"

Dodano: 18.06.2017 21:02 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Polska traci moralną podstawę do tego, by żądać od Europy solidarności - stwierdził w "Faktach po Faktach" Michał Kamiński (koło Europejscy Demokraci), komentując sprzeciw polskiego rządu wobec przyjmowania uchodźców. - Polska moralnie się kompromituje w Europie - wtórował Andrzej Celiński, opozycjonista w czasach PRL.

Źródło: www.tvn24.pl

"Sterowanie strachem przed uchodźcami to niebezpieczne paliwo"

Dodano: 18.06.2017 20:26 | 25 odsłon | 0 komentarzy

- Jesteśmy krajem Solidarności, jesteśmy krajem, który renomę ma na tym zbudowaną. Myślę, że rząd pójdzie za głosem biskupów, to bardzo ważne - powiedział w "Faktach po Faktach" dominikanin ojciec Maciej Zięba, przypominając apel Kościoła w sprawie uchodźców.

Źródło: www.tvn24.pl

Nieodkryte zakamarki Stadionu Energa Gdańsk: "Więzienie" i "skybox"

Dodano: 18.06.2017 9:55 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Nieodkryte zakamarki Stadionu Energa Gdańsk to dziś Twoje Niesamowite Miejsce w Faktach RMF FM. W niedzielę, razem z naszym reporterem, zajrzymy w miejsca, które zazwyczaj są niedostępne dla zwiedzających. Naszą podróż zaczynamy w niezwykłym miejscu. Bardzo trudno dostępnym i niemal nieznanym.

Źródło: www.rmf24.pl

"To śmierdzące rasizmem szczucie musi się skończyć"

Dodano: 17.06.2017 20:19 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Byłbym zadowolony, gdyby głosy pochodzące od Kościoła katolickiego przyczyniły się do tego, żeby część polskich polityków otrzeźwiała - powiedział w "Faktach po Faktach" Adrian Zandberg (Razem). O to, by kwestie przyjmowania uchodźców w Polsce przedstawiać bez populizmu i języka nienawiści apelował Paweł Kowal (PAN, były wiceszef MSZ).

Źródło: www.tvn24.pl

Miller: Kohl był rozgoryczony, że jego pupilka, pani Merkel, przypuściła na niego atak

Dodano: 16.06.2017 21:49 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Helmut Kohl był rozgoryczony, że zmuszono go do rozstania z partią, że jego pupilka, pani Merkel, przypuściła na niego najbardziej gwałtowny atak, że wielu ludzi, z którymi on współpracował - mam na myśli chadecję - odwróciła się od niego plecami. Był bardzo zgorzkniały - powiedział w piątek w "Faktach po Faktach" były szef SLD Leszek Miller.

Źródło: www.tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone