niedziela, 21 stycznia 2018 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Wiadomości z tagiem Doom  RSS
Doom: VFR i Fallout 4 VR  - dwa duże tytuły dla użytkowników gogli VR

Dodano: 16.06.2017 12:03 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Immersja na najwyższym poziomie. Bethesda podzieliła się informacjami o grach Doom: VFR i Fallout 4 VR, wykorzystujących technikę wirtualnej rzeczywistości. Osoby posiadające gogle VR w końcu otrzymują dostęp do naprawdę dużych tytułów, zapewniających długie godziny rozrywki. Jak można się było spodziewać, żadna z produkcji nie jest kompatybilny z Oculus Rift, którego producent jest skonfliktowany z Zenimax - firmą, do której należy Bethesda.

Źródło: pclab.pl

GeForce Experience z obsługą OpenGL i Vulkan

Dodano: 10.05.2017 18:02 | 15 odsłon | 0 komentarzy

W końcu nagramy filmy z Dooma. Nvidia przygotowała nową wersje aplikacji GeForce Experience, zaktualizowanej o obsługę gier korzystających z API OpenGL i Vulkan. Udostępniono też kilka mniejszych poprawek i usprawnień powiązanych z opcjami zapisywania i dzielenia się rejestrowanymi materiałami. W końcu będziemy mogli podejrzeć np. na jaki serwis wysłaliśmy wybrane zrzuty ekranu.

Źródło: pclab.pl

BAFTA 2017: przyznano nagrody dla najlepszych gier ubiegłego roku

Dodano: 07.04.2017 18:01 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Uncharted 4 grą roku. Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych ogłosiła zwycięzców w tegorocznej edycji plebiscytu BAFTA Game Awards. Wielkich niespodzianek raczej nie było, choć trzeba zaznaczyć świetny wynik Inside, które zgarnęło aż cztery statuetki. Nagród nie otrzymało wiele głośnych hitów ubiegłego roku, takich jak choćby Doom, Battlefield 1, czy Forza Horizon 3.

Źródło: pclab.pl

Battlefield 1 z opcją Współdzielone premium

Dodano: 30.03.2017 18:02 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Zaproś znajomych do wspólnej gry na mapach premium. DICE zapowiedziało wprowadzenie ciekawego rozwiązania o nazwie Współdzielone premium. Dzięki niemu osoby, które nie zakupiły dodatków do BF1 będą mogły grać na nich wspólnie ze swoim znajomym, który rozszerzenia nabył. Podobnie działające rozwiązanie wprowadzono w grze Doom i trzeba przyznać, że sprawdza się ono naprawdę dobrze.

Źródło: pclab.pl

Doom - Bloodfall już dostępny

Dodano: 15.12.2016 12:02 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Bloodfall to trzeci i ostatni z planowanych DLC do gry Doom. Został wydany dla osób, które chcą uzupełnić dobrze ocenianą strzelankę o nowe mapy, dodatkową postać i broń, a także nowe moduły hakowania.

Tagi: Doom, Doda
Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone