sobota, 17 marca 2018 r.  Imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka
Wiadomości z tagiem Deweloperzy  RSS
Vulkan 1.1 - nowa specyfikacja dostępna

Dodano: 07.03.2018 20:48 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Rozwój API nabiera rozpędu. Khronos Group opublikowała dzisiaj specyfikacje Vulkana 1.1 i SPIR-V 1.3 zawierające nowości, o które bardzo mocno prosiła społeczność deweloperów. Na liście można znaleźć m.in. operacje podgrup, a także wiele rozszerzeń dla poprzedniej wersji API, które zostały włączone do nowej edycji jako elementy standardowe.

Źródło: https:

Kingdom Come: Deliverance kosztowało przynajmniej 36,5 mln dolarów

Dodano: 05.03.2018 22:39 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Deweloperzy i tak powinni być jednak zadowoleni. Kingdom Come: Deliverance to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich kilku lat. O tytule dużo mówiło się nie tylko ze względu na ciekawe mechaniki i wciągające uniwersum, ale także dzięki sukcesowi, który jego twórcy odnieśli na platformie Kickstarter. Teraz wiemy natomiast, ile kosztowało wprowadzenie tej pozycji na rynek.

Źródło: https:

Horizon: Zero Dawn sprzedało się w 7,6 mln egzemplarzy

Dodano: 28.02.2018 20:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Spory sukces deweloperów z Guerrilla Games. Sony poinformowało właśnie, że gra Horizon: Zero Dawn rozeszła się już w 7,6 mln egzemplarzy. Tytuł na osiągnięcie takiego wyniku potrzebował 12 miesięcy. Oznacza to, że jest on najszybciej sprzedającą się produkcją od wewnętrznego studia japońskiego producenta, która bazuje na nowej marce.

Humble Brawler Bundle - ciekawy zestaw gier dla fanów bijatyk

Dodano: 27.02.2018 22:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mocny pierwszy próg cenowy. Humble Brawler Bundle to kolejna ciekawa, tematyczna paczka gier, która tym razem powinna zostać szczególnie ciepło przyjęta przez fanów wirtualnych walk. W zestawie znajdziemy przede wszystkim tytuły studia Arc System Works, które specjalizuje się w grach z gatunku bijatyk. To właśnie ten deweloper odpowiada za świetnie przyjęty Dragon Ball FigherZ, który zadebiutował na rynku pod koniec stycznia tego roku.

Past Cure - wymagania sprzętowe i demo na PC

Dodano: 14.02.2018 18:07 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Liniowa gra nastawiona na fabułę. W zalewie tzw. sandboksów Past Cure studia Phantom 8 może być naprawdę interesującym wyborem dla osób ceniących ciekawą historię. Producent określa swoją produkcję jako kinematograficzną grę akcji, z elementami walki i skradania się. Osoby zainteresowane grę nie będą musiały jej kupować w ciemno, bo deweloperzy postarali się o przygotowanie wersji demonstracyjnej.

Źródło: https:

GDC 2018 - PC ponownie najpopularniejszą platformą wśród deweloperów

Dodano: 25.01.2018 14:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy

PC cały czas rośnie w siłę. Jak co roku, na kilka tygodni przed rozpoczęciem imprezy GDC, jej organizatorzy udostępnili wyniki ankiety przeprowadzonej wśród deweloperów gier wideo. Dzięki temu materiałowi możemy dowiedzieć się, jak wygląda zainteresowanie konkretnymi platformami i gdzie należy spodziewać się najwięcej produkcji.

Za Gierka budowano najwięcej mieszkań. Królowała "wielka płyta"

Dodano: 24.01.2018 17:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Koniunktura na rynku mieszkaniowym trwa w najlepsze. Polacy kupują najwięcej mieszkań, a deweloperzy budują ich najwięcej w historii. Rośnie nawet popyt na kredyty hipoteczne, przez co nie dziwią już nawet kilkuprocentowe wzrosty cen nieruchomości. "Za Gierka budowano więcej niż w aktualnym boomie" - zauważa jednak analityk Bartosz Turek.

Źródło: tvn24bis.pl

AMD rezygnuje z domyślnej obsługi primitive shaders w sterowniku karty graficznej

Dodano: 23.01.2018 19:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Niespełnione obietnice. Gdy rok temu AMD podzieliło się szczegółami na temat architektury Vega, jedną z głośniej zapowiadanych rzeczy było wprowadzenie nowego typu shaderów o nazwie primitive shaders. Firma ogłosiła wtedy, że obsługa tego rozwiązania zostanie domyślnie wprowadzona w sterowniku, by odciążyć deweloperów. Problem w tym, że czas mijał, a funkcja się w driverach nie pojawiała. Teraz okazuje się, że nie pojawi się już nigdy. 

Project Scorpio z 1 GB RAM-u więcej dla deweloperów

Dodano: 13.06.2017 0:05 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Microsoft optymalizuje swoją nową konsolę. Pracujący dla firmy Mike Ybarra poinformował właśnie, że system operacyjny modelu Project Scorpio będzie wykorzystywał 3 GB pamięci RAM, zamiast zapowiadanych wcześniej 4 GB. Oznacza to, że deweloperzy oprogramowania uzyskają 1 GB dodatkowej pamięci.

Źródło: pclab.pl

Kingdom Come: Deliverance - data premiery i wymagania sprzętowe

Dodano: 13.06.2017 0:04 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Premiera dopiero w przyszłym roku. Studio Warhorse i firma Deep Silver ujawniły w końcu datę wprowadzenia na rynek gry Kingdom Come: Deliverance. Dowiedzieliśmy się, że produkt trafi jednocześnie na wszystkie platformy, a nie tak jak zakładano wcześniej najpierw na PC, a później na konsole. Deweloperzy udostępnili w sieci nowy zwiastun, a także ujawnili wstępne wymagania sprzętowe.

Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone