piątek, 20 lipca 2018 r.  Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Wiadomości z tagiem Deweloperzy  RSS
Valve tworzy własną odpowiedź na narzędzie Steam Spy

Dodano: 02.07.2018 18:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Deweloperzy otrzymają w końcu odpowiednie narzędzia. Zmiany związane z RODO spowodowały problemy z działaniem platformy Steam Spy. Część z nich została już naprawiona, choć ilość dostępnych danych oferowanych przez portal jest teraz dużo bardziej ograniczona niż kiedyś. Nie dziwi więc, że twórcy gier szukają alternatywnych rozwiązań. Wygląda na to, że Valve wyciągnie do nich swoją pomocną dłoń.

Źródło: https:

CEO Ubisoftu wierzy, że przyszłością branży gier wideo jest streaming

Dodano: 30.06.2018 15:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Udostępniane w ten sposób produkcje mogłyby docierać do szerokiego grona odbiorców. Nie jest żadną tajemnicą, że duże firmy z branży IT interesują się możliwością streamowania gier wideo na urządzenia swoich klientów. Taki pomysł budzi też zainteresowanie samych graczy, ponieważ wtedy nie musieli oni inwestować nierzadko dużych pieniędzy w modernizację swojego sprzętu. Co natomiast o całym tym przedsięwzięciu sądzą wydawcy i deweloperzy?

Źródło: https:

Telltale Games w końcu porzuci swój stary silnik graficzny

Dodano: 26.06.2018 19:54 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Spora szansa na lepszą oprawę graficzną. Telltale Games jest doskonale znane wszystkim fanom gier przygodowych. To właśnie dzięki tej firmie mogliśmy zagrać w The Walking Dead, czy The Wolf Among Us. Przez lata deweloperzy korzystali z własnego, niestety już przestarzałego silnika Telltale Tool, ale wygląda na to, że już niedługo się to zmieni.

Źródło: https:

Forza Horizon 4 - przez błąd deweloperów poznaliśmy pełną listę aut

Dodano: 25.06.2018 15:32 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Duża wpadka Microsoftu. Przez błąd firmy z Redmond osoby, które zamówiły w przedsprzedaży Forzę Horizon 4 mogły pobrać ze sklepu Windows pliki gry. Przeszukując ich zawartość natrafiono na pełną listę samochodów, które powinny być dostępne w chwili wydania produkcji na rynek. Zestawienie jest naprawdę obszerne, do czego zresztą przyzwyczaili nas już deweloperzy ze studia Playground Games.

Źródło: https:

Basemark GPU - nowy benchmark do testowania układów graficznych

Dodano: 20.06.2018 19:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Czyżby kolejny konkurent 3DMarka? Fińska firma Basemark udostępniła dzisiaj swoje nowe narzędzie do testowania wydajności układów graficznych o nazwie Basemark GPU. Oprogramowanie pozwoli sprawdzić i porównać ze sobą wiele urządzeń, od smartfonów, przez smart TV na potężnych pecetach kończąc. Aplikacja obsługuje na start trzy API, ale deweloperzy już zapewniają, że ich lista zostanie rozszerzona.

Źródło: https:

Valve: manipulowanie recenzjami na Steam jest bardzo proste do wykrycia

Dodano: 18.06.2018 15:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nieuczciwi deweloperzy nie są tak sprytni, jak im się wydaje. Cliff Harris, założyciel studia Positech Games, poruszył na Twitterze temat problemów systemu ocen na platformie Steam. Według niego, manipulowanie recenzjami jest w przypadku małych tytułów bardzo proste i niezbyt kosztowne, z czym jednak nie zgadza się Valve, które uważa, że ich system wykrywania nieuczciwych twórców jest bardzo dopracowany.

Źródło: https:

Bethesda przygotowuje się do zapowiedzi nowego Fallouta

Dodano: 29.05.2018 20:55 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jeden tweet, a tyle emocji. Na oficjalnym koncie Bethesdy na Twitterze pojawił się gif z charakterystyczną planszą znaną doskonale fanom gier z serii Fallout. Żeby było ciekawiej, deweloper uruchomił stream na platformie Twitch, na którym widzimy figurkę Vault Boya i telewizor ze wspomnianą wyżej grafiką. Wyraźnie widać, że firma przygotowuje się do prezentacji nowej gry, co powinno nastąpić w ciągu kilkunastu najbliższych dni.

Star Citizen - pełny pakiet dodatków kosztuje aż 27 tysięcy dolarów

Dodano: 29.05.2018 15:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Strzyżenia owieczek ciąg dalszy. Star Citizen jeszcze nie trafił na rynek i nie wiadomo kiedy trafi, ale nie przeszkadza to jego twórcom zarabiać na nim ogromnych pieniędzy. Deweloperzy nie mają oporów przed sprzedażą drogich pakietów statków i dodatków, a najlepszym tego przykładem jest zestaw Legatus Pack kosztujący aż 27 tysięcy dolarów.

Źródło: https:

Agony ocenzurowane na wszystkich platformach

Dodano: 28.05.2018 20:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Twórcy nie byli w stanie dotrzymać słowa. Już jutro swoją premierę ma gra Agony przygotowana przez polskie studio Madmind. Od samego początku tytuł reklamowany był jako pozycja niezwykle brutalna, przeznaczona jedynie dla dorosłych. Część scen deweloperzy musieli ocenzurować, by możliwe było wydanie produkcji na konsole. Pecetowcom obiecano łatkę, która miała ściągać ograniczenia, ale niestety nie ma szans na jej wydanie.

Źródło: https:

Premiera Shenmue III przeniesiona na przyszły rok

Dodano: 16.05.2018 20:21 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Nie tylko na Metro Exodus poczekamy dłużej. Deep Silver podzielił się niezbyt dobrą wiadomością dla osób czekających na premierę Shenmue III. Deweloperzy niestety nie dotrzymają słowa i produkcja na pewno nie trafi do sprzedaży w tym roku. Można to było zresztą przewidzieć, bo materiały dotyczące gry dostępne w sieci wyraźnie pokazywały, że do jej ukończenia jeszcze daleka droga.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone