sobota, 17 marca 2018 r.  Imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka
Wiadomości z tagiem Beata Szydło  RSS
Billboardy przy siedzibie PiS. "Wzywamy ich do rozliczenia się ze skoku na kasę"

Dodano: 14.03.2018 14:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Po ulicach Warszawy i innych polskich miast będą jeździć mobilne billboardy, pokazujące, jakie nagrody trafiły do członków rządu PiS. Inicjatorem akcji są posłowie Platformy Obywatelskiej. Wzywają w ten sposób ministrów do oddania premii finansowych, które przyznała im Beata Szydło, kiedy była premierem.

Źródło: https:

Za wypadek Szydło odpowie na razie tylko kierowca seicento

Dodano: 07.03.2018 19:52 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratura zapewniała, że w sprawie wypadku limuzyny z kolumny Beaty Szydło policja zajmie się badaniem możliwego wykroczenia kierowcy BOR. Policja odpowiada, że sprawą się nie zajmuje. Prokuratura zajmuje się za to domniemaną winą kierowcy seicento, Sebastiana K., a pozostałe wątki chce ewentualnie zbadać dopiero po prawomocnym wyroku w jego sprawie. Wszystko po to, żeby - jak tłumaczy - nie ograniczać "swobody sądu w całościowej ocenie zdarzenia".

Źródło: https:

Ranking: Najbardziej wpływowe Polki 2018

Dodano: 07.03.2018 15:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Beata Szydło? Magda Gessler? A może Ewa Chodakowska? Kto jest obecnie najbardziej wpływową Polką? Odpowiedź w sondażu SW Research dla serwisu rp.pl.

Źródło: www.rp.pl

"Nie jest to jakaś grupa kolesiów, która sobie wypłacała nagrody"

Dodano: 06.03.2018 21:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Władza Prawa i Sprawiedliwości przede wszystkim myśli o obywatelach - tak Jacek Sasin, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, skomentował sprawę premii finansowych dla członków gabinetu byłej premier Beaty Szydło. Gość "Kropki nad i" podkreślił, że nagrody należały się, bo "rząd pracował bardzo dobrze".

Źródło: https:

Wypadek Szydło: bunt śledczych

Dodano: 04.03.2018 23:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratorzy badający wypadek premier Beaty Szydło odmówili obciążenia tylko kierowcy seicento.

Źródło: www.rp.pl

"Nagrody nie są wymysłem rządu Prawa i Sprawiedliwości"

Dodano: 28.02.2018 20:29 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nagrody przyznawane są na podstawie regulaminu wynagradzania, który obowiązuje od wielu lat. Również w rządzie Donalda Tuska wypłacano je urzędnikom - mówił w "Faktach po Faktach" poseł PiS Marcin Horała. Skomentował w ten sposób fakt przyznania sobie nagrody przez Beatę Szydło w czasie, kiedy była premierem. Poseł Borys Budka (PO) odpowiedział mu, że Szydło wielokrotnie mówiła o pracy i pokorze, a jednocześnie "w niespotykany dotąd sposób sama siebie nagrodziła".

Źródło: https:

Śledztwo w sprawie wypadku Szydło zakończone

Dodano: 28.02.2018 15:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy

O zakończeniu śledztwa w sprawie wypadku limuzyny BOR, którą jechała ówczesna premier Beata Szydło, poinformował szef Prokuratury Okręgowej w Krakowie Rafał Babiński. Wcześniej potwierdził informacje tvn24.pl, że prokuratorzy zajmujący się tą sprawą złożyli wnioski o wyłączenie ich ze śledztwa.

Źródło: https:

Śledztwo ws. wypadku Beaty Szydło zakończone. Zaskakująca decyzja prokuratury

Dodano: 28.02.2018 12:56 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Śledczy zakończyli postępowanie w sprawie wypadku samochodowego Beaty Szydło. Nieoficjalne ustalenia reporterów RMF FM potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Krakowie. "Po wydaniu takiego postanowienia, prokurator, będzie podejmował decyzję, czy skierować akt oskarżenia w tej sprawie, czy też podjąć decyzję o skierowaniu wniosku o warunkowe umorzenie postępowania. Wszystkie czynności, które mogliśmy wykonać do tej pory, zostały wykonane" - podkreśla rzecznik Prokuratury Okręgowej Janusz Hnatko. Z naszych ustaleń wynika, że śledztwo zostało już...

Źródło: www.rmf24.pl

Gowin przeprasza za słowa, że kiedy był ministrem, czasami nie starczało mu do pierwszego

Dodano: 28.02.2018 12:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Odwołam się do konkretnej swojej sytuacji, kiedy byłem ministrem sprawiedliwości. Miałem wtedy trójkę dzieci na utrzymaniu, studiowały. I słowo honoru, czasami nie starczało do pierwszego - mówił w środę Jarosław Gowin, wicepremier i minister nauki, komentując wysokość nagród dla członków rządu Beaty Szydło. Sam, kiedy zasiadał w rządzie PO-PSL, zarabiał ponad 100 tysięcy złotych rocznie - wynika z jego oświadczeń majątkowych. Po kilku godzinach od tej wypowiedzi Gowin przeprosił za swoje słowa.

Źródło: https:

"Żenujące" czy "zasłużone"? Politycy o nagrodach Beaty Szydło i jej ministrów

Dodano: 27.02.2018 13:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pani premier przyszła do KPRM, usiadła przed lustrem, spojrzała sobie głęboko w oczy i powiedziała: Beata, jesteś taka zapracowana, dam tobie 65 tysięcy - ironizował poseł PO Krzysztof Brejza, komentując fakt przyznania sobie nagrody przez Beatę Szydło w czasie, kiedy była premierem. - Jestem przekonana, że nagrody, które zostały przyznane, były nagrodami zasłużonymi - oceniła wiceminister edukacji Marzena Machałek (PiS).

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone