czwartek, 22 lutego 2018 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Android  RSS
Android Pay to teraz Google Pay

Dodano: 21.02.2018 16:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To samo, tylko lepiej. Google poinformowało o przekształceniu usługi Android Pay w Google Pay i rozbudowaniu systemu o nowe funkcje. Nadal będziemy mogli dokonywać płatności zbliżeniowych, ale dodatkowo nowe rozwiązanie zostanie powiązane z Google Wallet. Twórcy twierdzą, że nowa wersja systemu płatności będzie prostsza i jeszcze szerzej stosowana niż dotychczasowe usługi.

Źródło: https:

Android P zablokuje aplikacjom w tle dostęp do aparatu

Dodano: 21.02.2018 9:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mikrofon też ma być bezpieczny. Urządzenia mobilne, podobnie jak komputery, wzbudzają czasem u użytkowników obawy o ich prywatność. Są one związane m.in. z wbudowanymi kamerkami oraz mikrofonami. W przypadku smartfonów technicznie możliwe jest by aplikacja działająca w tle nagrywała dźwięk lub rejestrowała obraz.

Źródło: https:

Samsung Galaxy Tab S4 w bazie GFXBench

Dodano: 18.02.2018 15:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeden z najlepszych tabletów z Androidem może doczekać się odświeżenia. W bazie danych benchmarku GFXBench pojawił się właśnie nowy sprzęt Samsunga, model Galaxy Tab S4. Informacje na temat jego nadchodzącej premiery nie są oficjalne i należy traktować je z lekkim przymrużeniem oka, ale jeśli krążące po sieci plotki okażą się prawdą, to urządzenie powinniśmy zobaczyć już na startujących niedługo targach MWC.

Źródło: https:

Samsung wstrzymuje aktualizację do Androida Oreo dla smartfonów Galaxy S8 i Galaxy S8+

Dodano: 15.02.2018 12:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Update może powodować poważne problemy ze smartfonami. Samsung, po wielu miesiącach oczekiwania, w końcu rozpoczął proces aktualizacji swoich flagowych urządzeń do Androida Oreo. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że oprogramowanie nie jest tak dopracowane, jak można by tego oczekiwać. Na nowy software skarżą się już pierwsi użytkownicy, a sam producent właśnie zawiesił jego oficjalną dystrybucję.

Źródło: https:

Telegram na Androida z funkcją strumieniowania wideo

Dodano: 07.02.2018 21:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

To naprawdę spore usprawnienie. Zespół odpowiedzialny za rozwój komunikatora Telegram zapowiedział właśnie, że aplikacja w wersji na Androida pozwala na strumieniowanie wideo. Oznacza to, że jeśli chcemy obejrzeć jakiś film, to nie trzeba go już pobierać w całości. Zamiast tego materiał ładuje się podczas oglądania, a cały proces można w dowolnej chwili przerwać.

Tagi: Android, Dania
Źródło: https:

Sony: nasze flagowe smartfony będą otrzymywały aktualizacje przez 2 lata od swojej premiery

Dodano: 02.02.2018 21:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Firma stawia sprawę jasno. Sony postanowiło przedstawić nowe założenia dotyczące procesu aktualizowania swoich smartfonów. Dzięki zamieszczonym informacjom, każdy klient decydujący się na zakup urządzenia japońskiej firmy będzie wiedział, czy istnieje jakakolwiek szansa na pojawienie się nowej wersji Androida dla posiadanego produktu.

Źródło: https:

Microsoft: koniec programu Windows Insider dla Windowsa 10 Mobile

Dodano: 27.01.2018 22:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ostatni gasi światło. O działaniach Microsoftu na runku smartfonów już od dłuższego czasu mówi się w kontekście spektakularnej porażki. Windows 10 Mobile z kretesem przegrał walką o użytkowników z systemami Android i OS, a w zeszłym roku sam producent przyznał, że oprogramowania jest martwe i nie będzie dalej rozwijane.

LG G6 dostanie Androida Oreo dopiero w drugim kwartale tego roku

Dodano: 23.01.2018 21:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Zła wiadomość dla posiadaczy flagowego smartfona LG. Włoski oddział firmy poinformował właśnie, że użytkownicy modelu G6 dostaną aktualizację do Androida 8.0 Oreo dopiero w drugim kwartale tego roku. Co w tym dziwnego? Cóż, przede wszystkim chodzi o to, że ta wersja rozwijanego przez Google systemu operacyjnego zadebiutowała jeszcze w... sierpniu.

Źródło: https:

HTC przeprasza za problemy z aktualizacją flagowego smartfona U11 do Androida Oreo

Dodano: 07.01.2018 21:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Posiadacze flagowego modelu Tajwańczyków mają prawo czuć się rozczarowani. HTC za pośrednictwem serwisu Twitter przeprosiło właśnie swoich klientów za zamieszczanie związane z aktualizacją systemu w high-endowym smartfonie U11. Użytkownicy tego urządzenia już od kilku dobrych miesięcy czekają na update do Androida Oreo.

Źródło: pclab.pl

Acer Chromebook 11 - bardzo tani komputer z USB typu C i aplikacjami dla Androida

Dodano: 07.01.2018 18:51 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Kolejny dobry komputer od Acera. Obok zapowiedzianego z okazji rozpoczynających się właśnie targów CES 2018 super cienkiego notebooka Swift 7 Tajwańczycy pokazali także swojego nowego Chromebooka. Model zadebiutuje z oznaczeniem 11 CB311 i zaoferuje swoim użytkownikom m.in. możliwość uruchamiania aplikacji dla systemu Android.

Tagi: Android
Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone