czwartek, 18 stycznia 2018 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Adam Szłapka  RSS
"Ojciec Igora Stachowiaka chwali prokuraturę"

Dodano: 18.06.2017 17:14 | 12 odsłon | 0 komentarzy

- Osoba za to odpowiedzialna jest zwolniona, policja przeprosiła, postępowanie prokuratorskie trwa - zapewniał wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki w "Kawie na ławę", odnosząc się do sprawy śmierci Igora Stachowiaka. - Tu chodzi o to, że człowiek był torturowany. On był zamknięty w toalecie, gdzie nie ma kamer i stosowano wobec niego tortury - odpowiadał Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej.

Źródło: www.tvn24.pl

"Sadurska? Synekura, korupcja polityczna"

Dodano: 12.06.2017 12:04 | 24 odsłon | 0 komentarzy

- Nigdy nie chciałbym się z nikim ścigać na populizm, szczególnie z PiS-em, bo PiS zawsze w tej sprawie wygra, ma dużo większe doświadczenie – stwierdził poseł Adam Szłapka w programie #RZECZoPOLITYCE. Sekretarz generalny Nowoczesnej jest zdania, że ostatnio ujawnione taśmy z podsłuchów w restauracji „Sowa i Przyjaciele” mają „przykryć” przejście Małgorzaty Sadurskiej do zarządu PZU.

#RZECZoPOLITYCE: Nowacka, Szłapka, Stefaniak

Dodano: 11.06.2017 17:59 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Barbara Nowacka, Adam Szłapka i Jakub Stefaniak będą gośćmi poniedziałkowego programu #RZECZoPOLITYCE. Program poprowadzi Michał Kolanko. Początek o 9.00

Źródło: www.rp.pl

"Życie w państwie PiS jest niebezpieczne dla obywateli"

Dodano: 22.05.2017 13:10 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Klub Nowoczesnej domaga się od rządu przedstawienia na najbliższym posiedzeniu Sejmu informacji na temat śmierci 25-letniego Igora Stachowiaka. Posłowie złożyli w tej sprawie wniosek. Adam Szłapka z Nowoczesnej potwierdził również w poniedziałek, że jego klub poprze również wniosek PO o powołanie komisji śledczej w sprawie przedstawionej w reportażu "Superwizjera" TVN.

Źródło: www.tvn24.pl

"Dziwi mnie zdziwienie wiceministra, który jest obrażony na to, że ludzie nie chcą słuchać"

Dodano: 21.05.2017 15:18 | 11 odsłon | 0 komentarzy

- Ja się wcale nie dziwię wybitnym prawnikom, że chcieli zamanifestować swoje przywiązanie do konstytucji - mówił w "Kawie na ławę" o sytuacji na sobotnim Kongresie Prawników Polskich poseł Nowoczesnej Adam Szłapka. Wiceminister obrony Michał Dworczyk w odpowiedzi podawał w wątpliwość intencje, jakimi kierowali się organizatorzy, zapraszając przedstawicieli władz.

Źródło: www.tvn24.pl

Nowoczesna: "Titanic" polskiej polityki?

Dodano: 12.05.2017 7:15 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Widać wyraźnie, że nasze propozycje programowe to nie jest to, o co obecnie chodzi młodzieży. Nam bliski jest pewien racjonalizm polityczny, a on raczej trafia do ludzi już dorosłych, dojrzałych, którzy mają przedsiębiorstwa - mówi Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej

Źródło: www.rp.pl

"Jeśli Berczyński znalazł gdzieś bombę, to ją zdetonował w środowisku Macierewicza"

Dodano: 23.04.2017 12:54 | 14 odsłon | 0 komentarzy

- Dymisja jest absolutnie konieczna. Minister Macierewicz jest szkodliwy z punktu widzenia bezpieczeństwa Polski - powiedział Adam Szłapka z Nowoczesnej w programie "Kawa na ławę" w TVN24. Goście Bogdana Rymanowskiego komentowali w ten sposób dymisję Wacława Berczyńskiego z funkcji przewodniczącego podkomisji do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej.

Źródło: www.tvn24.pl

Łapiński: Sprawa Misiewicza pomaga Nowoczesnej. Szłapka odpowiada: Partyjniacy zawłaszczają państwo

Dodano: 12.04.2017 18:26 | 19 odsłon | 0 komentarzy


"Nie chodzi o to, że Bartłomiej Misiewicz jest jakąś ważną postacią, tylko problem jest ważny" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Krzysztof Łapiński z PiS pytany o powołanie specjalnej komisji w sprawie zbadania sprawy byłego rzecznika MON, zawieszonego w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. "Dziś sprawa Misiewicza pomaga bardzo Nowoczesnej – mówimy o tym, a nie o tym, że ponad 10 proc. posłów Nowoczesnej odeszło z klubu" - dodaje. Adam Szłapka z Nowoczesnej odpowiada na to: "Jest dokładnie odwrotnie, fundamentalnie się nie zgadzam...

Źródło: www.rmf24.pl

Krzysztof Łapiński i Adam Szłapka będą gośćmi Popołudniowej rozmowy w RMF FM

Dodano: 12.04.2017 16:15 | 16 odsłon | 0 komentarzy


​Gośćmi Popołudniowej rozmowy w RMF FM będą Krzysztof Łapiński z PiS i Adam Szłapka z Nowoczesnej. Posłów będziemy pytać o dzisiejsze wykluczenie z grona członków Prawa i Sprawiedliwości Bartłomieja Misiewicza, który po odejściu z ministerstwa obrony został pełnomocnikiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji. Nie zabraknie też tematu politycznego transferu posłów ugrupowania Ryszarda Petru do Platformy Obywatelskiej.

Prezydencki minister: w środę odprawa z Macierewiczem

Dodano: 09.04.2017 12:49 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent wyraża swoje wątpliwości. Będzie okazja do rozmowy i wymiany poglądów Andrzeja Dudy z ministrem Antonim Macierewiczem podczas dorocznej odprawy kadry kierowniczej MON - powiedział w "Kawie na ławę" dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski. Poseł Nowoczesnej Adam Szłapka powiedział, że liczy na aktywność prezydenta w sprawie odwołania ministra obrony narodowej.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 informacje-24.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone